Календар подій

Факультет музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує до відзначення Дня відповідальності людини!

Факультет музичного мистецтва і хореографії

Київського університету імені Бориса Грінченка

запрошує до відзначення Дня відповідальності людини !

19 жовтня в Україні вдруге відзначатимуть День відповідальності людини на державному рівні. Цей день верховна Рада запровадила у 2021 році з ініціативи Фонду родини Богдана Гаврилишина. Запрошуємо вас долучатися до відзначення та пропонуємо Вам добірку матеріалів у вільному доступі, які можна радо використовувати у своїх ініціативах.

З кінця лютого 2022 року наша держава живе у стані повномасштабної війни. Відтоді українське суспільство проходить безліч трансформаційних процесів, учиться взаємодіяти, оперативно реагувати на виклики нової реальності. відбувається зростання сильної самосвідомої нації, яка попри надскладні часи, дорослішає, мудрішає та розвивається. Відповідальність сьогодні стає фундаментом усіх дій, що спрямовані на боротьбу та перемогу України. Ці дії ідуть від людини до людини і як зернятка соняха, засіюють нашу землю, щоб на ній проростало життя. Саме про життя і про людей, які за нього борються, і є День відповідальності людини. А матеріали, які ви можете використати для своїх ініціатив із відзначення, надихнуть і нададуть сил тримати переможний вектор.

Нехай ці матеріали стануть Вам у нагоді. А 19 жовтня, у День відповідальності людини, розповідайте про свої ініціативи у соціальних мережах з хештегами #я_відповідальність #ДеньВідповідальності   #HumanResponsibilityDay та позначайте нашу сторінку Факультету разом зі сторінками Фонду FacebookInstagramTwitter.

Відповідальність за близьких, за себе, за свою родину і країну у кожній нашій дії. Росте і примножується, а значить переможемо!

Слава Україні!

10192022_1.jpg