Календар подій

X Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ І ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ”

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ІНСТИТУТ МИСТЕЦТВ

Наукове товариство студентів, аспірантів,
докторантів і молодих вчених Інституту мистецтв

запрошують взяти участь у

X Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції студентів,

аспірантів

“АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ І

ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ”
26 травня 2022 року

Метою конференції є активізація наукового мислення мистецької молоді задля продукування перспективних ідей, обговорення проблемних питань сучасної мистецької освіти і мистецтвознавства у відповідності до динамічних змін і потреб українського соціокультурного простору.
До участі запрошуються студенти, магістранти та аспіранти закладів вищої мистецької освіти. Учасники можуть представити свої матеріали у формі доповіді з
мультимедійною презентацією (галерея слайдів, відео-роликів, анімація тощо).
Для участі в конференції необхідно до 10 травня 2022 року подати до оргкомітету конференції:

Реєстраційну форму учасника (заповнити Google-форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1nLg7FlC0SU6nViaWY1-lP78AElCZId4V9rrd--Z2d38/edit

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Мистецька освіта України в контексті інтеграції до європейського науково-освітнього простору.
2. Мистецтво у духовному розвитку особистості.
3. Музичне, образотворче, хореографічне мистецтво і дизайн у міждисциплінарному дискурсі.
4. Інноваційні технології та методики навчання у мистецькому освітньому просторі.

Робоча мова конференції: українська.

Місце проведення конференції:
Інститут мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка
Адреса: м. Київ, бул Ігоря Шамо, 18/2

Порядок роботи конференції:

Реєстрація учасників на платформі Hangouts Meet: 11.30-12.00

Вітальне слово до учасників: 12.00-12.30
Дискусійна платформа: 12.30-15.00

Підбиття підсумків: 15.00 -16.00

Примітка. Цьогорічна конференція буде проходити в онлайн-форматі з використанням платформи Google Meet. Тому учасники конференції обов’язково повинні мати Gmail-пошту та акаунт.

Реєстраційна форма учасника

Для подання реєстраційної форми необхідно заповнити Google-форму за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/1nLg7FlC0SU6nViaWY1-lP78AElCZId4V9rrd--Z2d38/edit

Адреса оргкомітету:
м. Київ, бул. Ігоря Шамо 18/2,
Інститут мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка (к. 230)
Координатори конференції:
Бондаренко Лариса Анатоліївна