«Один студент – одна книжка для Херсона»

Березень 2024 року

Бібліотека Університету Грінченка

03122024.jpg

У рамках молодіжної ініціативи «Book Shelter» щодо реалізації проєкту «Українська книга в укриттях Херсонщини» Міністерство освіти і науки України ініціювало збір книжок з метою утворення мобільних бібліотечних куточків в укриттях деокупованих населених пунктів Херсонської області.

Проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на просування ідеї читання україномовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості жителів, популяризації української мови й використання її у повсякденному житті.

Акція триватиме протягом березня – травня 2024 року: в приміщеннях Бібліотеки Київського столичного університету імені Бориса Грінченка можна залишити книги для херсонців.

Запрошуємо до участі студентів та науково-педагогічних

працівників Університету поділитися книгами та частинкою свого серця з тими, хто цього так потребує!