Календар подій

Дистанційна творча зустріч зі студентами та викладачами Кам’янського фахового музичного коледжу імені Мирослава Скорика

Афіша_18.03.2024.jpg

Запрошуємо приєднатися до дистанційної творчої зустрічі зі студентами та викладачами Кам’янського фахового музичного коледжу імені Мирослава Скорика, яка відбудеться 18 березня 2024 р. (понеділок) о 12:00 год. у Zoom за посиланням https://us02web.zoom.us/j/89173413080?pwd=NFJLTlVSUW1iOUFvcWJvdDFHS3pmQT09.

Профорієнтаційний захід проведуть доцент кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидат педагогічних наук, доцент Мережко Юлія Валеріївна, викладач кафедри академічного та естрадного вокалу, PhD (доктор філософії) Процишина Ольга Юріївна, викладач кафедри академічного та естрадного вокалу, PhD (доктор філософії) Савченко Юлія Олександрівна, аспірантка спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Факультету музичного мистецтва і хореографії Татарко Катерина Олександрівна.

На зустрічі Ви дізнаєтеся про особливості та переваги навчання за освітньо-професійною програмою 025.00.02 Сольний спів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, отримаєте інформацію про вимоги до вступу, творчий конкурс та фахове випробування, ознайомитеся з можливостями для професійного, творчого та наукового розвитку та реалізації студентів нашого Факультету.