Календар подій

Х Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

КИЇВСЬКИЙ СТОЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ К.Д. УШИНСЬКОГО»

УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

СІЛЕЗЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ В КАТОВІЦАХ (Республіка Польща)

АКАДЕМІЯ МУЗИКИ, ТЕАТРУ ТА ОБРАЗОТВОРЧИХ МИСТЕЦТВ (Республіка Молдова)

УНІВЕРСИТЕТ ВІТОВТА ВЕЛИКОГО (Литовська Республіка)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь

у Х Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції

«ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»,

яка відбудеться 16 травня 2024 року

Напрями роботи конференції:

• Культурно-історична реконструкція мистецьких феноменів у професійній освіті.
  • Феноменологія та онтологія мистецтва у контексті актуальних запитів сучасної культури.
  • Стратегічні орієнтири творчої самореалізації особистості в мистецтві.
  • Духовні та аксіологічні концепти розвитку неперервної мистецької освіти.
  • Художні інтерпретації в музичному і хореографічному мистецтві: традиції та новаторство.
  • Інноваційні технології в умовах цифрової трансформації професійної мистецької освіти.

Порядок роботи конференції 16 травня:

10.30 – 12.00  Пленарне засідання

12.00 – 13.00  Перерва

16.00 – 16.30 Підсумки конференції

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Онлайн-платформа проведення буде повідомлена додатково.

Для участі у конференції просимо до 16 квітня 2024 року:

1. Заповнити реєстраційну форму учасника конференції

Оргкомітет конференції залишає за собою право відхиляти теми доповідей, які не відповідають тематиці конференції.

2. На електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати відскановану електронну копію квитанцій про сплату оргвнеску.

Оргвнесок – 200 грн., сплачують усі учасники конференції (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. підготовку програми конференції, електронних сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо). Кошти переказувати на рахунок Київського столичного університету імені Бориса Грінченка: код ЄДРПОУ 45307965, IBAN (рахунок) отримувача UA558201720314261003201056417,  код банку 820172 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції “Мистецька освіта”».

Учасники конференції можуть опублікувати свої статті у науковому журналі Київського столичного університету імені Бориса Грінченка «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі», включеного до Переліку наукових фахових видань України (категорія Б), у якому можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора наук і доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (наказ МОН України від 02.07.2020 №886).

Вимоги до оформлення статей та умови друку у науковому журналі «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі».

Увага! Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав. Редколегія видання залишають за собою право відхиляти статті, які не відповідають вимогам до оформлення і не містять наукової новизни. Видання наукового журналу планується після проведення конференції.

КОНТАКТИ:

Координатори конференції:

Олексюк Ольга Миколаївна, завідувач кафедри музикознавства та музичної освіти Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор (тел.: +38 050-783-00-05).

Коваль Анастасія Станіславівна, викладач кафедри музикознавства та музичної освіти Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка (тел.: +38 093-150-04-83).