День відкритих дверей кафедри хореографії

Увага! Чудова новина! 01.12.2023 р. о 15:00 у концертній залі за адресою - м. Київ, вул. Левка Лукʼяненка 13Б (метро Мінська) відбудеться День відкритих дверей кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка. Вас чекатиме два захоплюючих відділення. У першому, до Вашої уваги, будуть представлені клас-концерти з класичного, народно-сценічного, сучасного та бального танців, у виконанні студентів спеціальності 024 «Хореографія» 1, 2, 3 та 4 року навчання. Звершиться відділення презентацією неймовірно яскравих, технічних та цікавих хореографічних композицій. У другому відділенні, глядачів чекатиме перегляд неймовірної вистави - танцювальний перформанс «The 7even» у виконанні студентів 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Тож запрошуємо кожного насолодитися красою хореографічного мистецтва разом з нами! Вхід - вільний.

Black_White_Minimal_Alone_Movie_Poster.jpg