НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ МАРАФОН «КІВМ_SCIENCE» до Всесвітнього дня науки

Дата проведення

1.Презентація репертуарного посібника «Man&Women», автори С. Цимбал, К. Цимбал

Мета: презентувати

інструментально-хореографічну сюїту «Man&Women» на теми французьких пісень для чотирьох альт-саксофонів та ритм-секції; ознайомити зі стильовими та виконавськими особливостями французької музики др.пол. ХХ ст.

Цільова аудиторія: здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти,  аспіранти, науково-педагогічні працівники Факультету музичного мистецтва і хореографії.

01.11.23

актова зала

ФММХ

Цимбал К. О., Цимбал С. В.

2.Науково-практичний семінар «Застосування засобів виразності в роботі над творами ранньої класики»

Мета: висвітлити особливості інтерпретації фортепіанних творів композиторів ранньої класики.

Цільова аудиторія: здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, аспіранти, науково-педагогічні працівники Факультету музичного мистецтва і хореографії.

02.11.23

ауд. 102

Свириденко Н.С.

3.Майстер-клас «Цифрові музичні інструменти»

Мета: ознайомити з функціональними можливостями цифрових музичних інструментів та способами їх використанням в освітньому процесі.

06.11.23

ауд. 117

ФММХ

Цимбал К. О. , Цимбал С. В.

4. Круглий стіл «Повернення імен для української культури:

актуальні виклики сьогодення»

Мета:ознайомити з творчістю українського віртуоза-скрипаля, композитора і педагога Івана Хандошка.

Цільова аудиторія: здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти,  аспіранти, науково-педагогічні працівники Факультету музичного мистецтва і хореографії.

07.11.23

ауд. 113

Василевич М. О.

5.Методологічний семінар «Мистецтвознавчі та педагогічні дослідження викладачів кафедри інструментально-виконавської майстерності»

Мета: презентувати  наукові дослідження науково-педагогічних працівників кафедри.

Цільова аудиторія: науково-педагогічні працівники кафедри.

08.11.23

ауд. 201

Сподаренко В.М.,

Гаркуша Л. І., Бутенко Т. М., Балюра К. О.