Календар подій

Конференція студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету музичного мистецтва і хореографії

КОНФЕРЕНЦІЯ

студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених

Факультету музичного мистецтва і хореографії

Дата проведення: 11 жовтня 2023 р.

Час проведення: 11.00.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Презентації кандидатів на виборні посади голови, заступника голови Наукового товариства Факультету музичного мистецтва і хореографії: Ольги ПРОЦИШИНОЇ, викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії та Валерія ЛИМАРЕНКА, помічника декана з ІКТ, концертмейстера кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії.
  2. Про обрання членів лічильної комісії.
  3. Про обрання таємним голосуванням (простою більшістю) голови, заступника голови Наукового товариства Факультету музичного мистецтва і хореографії.
  4. Про призначення секретаря Наукового товариства за поданням обраного голови Наукового товариства.