“Русанівська весна - 2023”
Друзі, кияни та гості міста!
У межах відзначення Дня Києва, який щороку припадає на останню неділю травня та вже другий рік поспіль відзначається в умовах воєнного стану, нам дуже хочеться дарувати Вам музику, підтримку та гарний настрій незважаючи ні на що!
Тому – чекаємо на вас ?6 травня о 15:00 у нашому затишному подвір'ї навчального корпусу № 2 Borys Grinchenko Kyiv University Факультету музичного мистецтва і хореографії за адресою м. Київ, бул. Ігоря Шамо, 18/2.
“Русанівська весна - 2023” – програма присвячена Дню Києва! Це культурно-мистецький проєкт "просто неба" у рамках соціального проєкту "З Києвом і для Києва".
У концерті беруть участь здобувачі освіти та викладачі Факультету музичного мистецтва і хореографії.
У програмі прозвучать твори світової класичної музики, естрадні твори композиторів країн Європи та України, зарубіжні хіти, сучасні українські пісні, авторські композиції та запальні хореографічні номери.
Обіцяємо – вечір у вас буде просто чудовий – яскравий, насичений чарівною музикою, та дуже теплий!
У разі оголошення сигналу «Повітряна тривога!» під час заходу - просимо терміново пройти до укриття.
З нетерпінням чекаємо на зустріч!
SDG 11 min