День Відкритих дверей кафедри хореографії

Шановні абітурієнти!

З нагоди Всесвітнього дня танцю Запрошуємо Вас на День Відкритих дверей кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка,  який відбудеться 27 квітня з 14:00 до 17:00 за адресою: Бул. Ігоря Шамо, 18/2, ауд. 220.

Захід відбудеться в рамках ІІІ  Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції (з міжнародною участю) «МИСТЕЦТВО ТАНЦЮ І ХОРЕОГРАФІЧНА ОСВІТА: ДОСВІД, ТЕНДЕНЦІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ».

День Відкритих дверей (посилання на майстер класи)

Програма дня Відкритих дверей

14⁰⁰ - 14³⁰ Майстер-клас з класичного танцю від Сабірової Каміли Муратбеківни, викладача кафедри хореографії, діючого педагога-репетитора студії П.Вірського.

Тема: «Point техніка. Вправи біля опори та на середині зали».

14³⁵ - 15⁰⁵ Майстер-клас з народно-сценічного танцю від  Копієвського Олега Дмитровича, старшого викладача кафедри хореографії, хореографа- постановника Київської дитячої школи українського танцю «Барвіночок».

Тема: «Особливості побудови уроку народно-сценічного танцю»

15¹⁰ - 15⁴⁰ Майстер-клас з бального танцю від Бородій Ліни Валентинівни, викладача кафедри хореографії, засновниці танцювальної студії «BLAVAT».

Тема: «Вираження ритмічної структури музичної композиції засобами бального танцю».

15⁴⁵ - 16¹⁵ Майстер-клас з сучасного танцю фіналістки проєкту «Танцюють всі - 2012. Повернення героїв», учасниці  різних телевізійних шоу: «Танці з зірками», Танці World of dance, студентки I курсу спеціальності 024 «Хореографія» (другого) магістерського рівня вищої освіти Білявської Катерини Ігорівни.

Тема: «Авторська техніка. Базові вправи і форми для розвитку пластики тіла через імпровізацію».

16²⁵- 16⁵⁵ Майстер-клас з сучасного джаз-танцю від Хмельової Анни Ігорівни, викладача  кафедри хореографії, випускниці спеціальності 024 «Хореографія» та від Єліної Анни Сергіївни, викладача кафедри хореографії , перформерки Театру сучасної драми та комедії,  хореографа-постановника пластичних вистав та перформансів.

Тема: «Характерні особливості та манера виконання чоловічого джазу».

17⁰⁰- 17³⁰ Майстер-клас з грузинського танцю від Кахи Читаіа заслуженого хореографа Грузії.