IMG7029

Бородій Ліна Валентинівна

Викладач кафедри хореографії

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Фізичне виховання (тренаж за професійним спрямуванням)
  • Теорія та методика сучасного бального танцю
  • Професійне вдосконалення з сучасного та бального танцю
  • Практикум викладання бального танцю

Освіта:

2015 – 2019 – Київський університет імені Бориса Грінченка. Спеціальність: Хореографія. Кваліфікація: Керівник хореографічного колективу.

2019 – 2020 – Київський університет імені Бориса Грінченка. Спеціальність: Хореографія. Кваліфікація: Балетмейстер, викладач закладу вищої освіти.

Професійна діяльність:

Хореограф:

З 2015-2016 рік працювала хореографом в студії  фітнесу та танцю «MyFit».

З 2016-2018 рік працювала хореографом-постановником в освітньо-мистецькому центрі «Шанс».

З 2018-2019 рік працювала хореографом-постановником в дитячому центрі розвитку «Бембі».

З 2019-2021 рік працювала тренером з європейської та латиноамериканської програми у клубі спортивного танцю «Парфенон-Денс».

Суддя:

Була у складі журі Міжнародного конкурсу мистецтв «Штурм».

Артист:

Працювала артистом у складі колективу на теренах України та за кордоном: Чехія, Болгарія, Франція, Іспанія.

Танцювальні напрями: спортивно-бальний танець (європейська та латиноамериканська програми), соціальний бальний танець. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів.

Нагороди:

2015 р. – Чемпіонка України зі спортивно-бальних танців по версії WDC AL з Європейської програми.

2017 р. – лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва «Super Dance» м. Львів, Україна (у складі театру танцю «Грін»)

2018 р. – володарі Гран-Прі на Міжнародному фестивалі «Alegria», який проходив і місті Калелья, Іспанія (у складі театру танцю «Грін»)

2019 р. – лауреат І ступеня Міжнародного конкурсу молодих балетмейстерів Dance Generation.

Інше

Є-портфоліо