30 квітня 2024 року в приміщенні Будинку національних колективів, Національної хореографічної спілки України, бульвар Тараса Шевченка, 50/52, м. Київ відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Особливості навчально-виховного процесу різних вікових категорій на основі народно-сценічного танцю».

Учасників заходу привітав Вантух Мирослав Михайлович – Герой України, Національна легенда України, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор, академік НАМУ, генеральний директор-художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.Вірського, голова Національної Хореографічної Спілки України.

Були продемонстровані фрагменти уроків вихованців різних вікових категорій Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Радість» Бориспільського Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт». Також практичну частину «Лексичні особливості танців Поліського регіону України» провели Хижна Ірина Альбертівна – відмінник освіти України, художній керівник Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Радість» Бориспільського Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», м. Бориспіль та Мартиненко Людмила Володимирівна – керівник Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Радість» Бориспільського Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», м. Бориспіль.

Після перерви своє мистецтво продемонстрували вихованці Білоцерківської школи мистецтв №4, Зразкового ансамблю танцю «Рось» м. Біла Церква. Художні керівники: Ірина Вікторівна та Ігор Юрійович Максимови. Концертмейстер – Донець Віта Григорівна.

Також учасникам був продемонстрований фрагмент уроку народно-сценічного танцю біля опори студентів 2 курсу кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Викладачі - заслужена артистка України Віра Андріївна Синєок та Костянтин Васильович Калієвський.

Наприкінці семінару-практикуму учасники мали змогу взяти безпосередню участь в практичній частині «Особливості виконання Азербайджанських, Молдавських та Італійських народно-сценічних танців».

Семінар-практикум пройшов в очному форматі.

Також Віра Андріївна та Костянтин Васильович провели профорієнтаційну роботу по залученню абітурієнтів до лав кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка на наступний навчальний рік.