29 квітня 2024 року в приміщенні телецентру м. Житомира відбувся IV Благодійний Всеукраїнський хореографічний Конгрес до Міжнародного Дня Танцю «Dance Congress 2024». Організаторами заходу виступили: Житомирська міська рада, Управління культури Житомирської міської ради, Управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації, ГО «Центр хореографічного мистецтва ім. Н.Скорульської».

В рамках конгресу: майстер класи провідних педагогів-хореографів України з різних видів хореографічного мистецтва, доповіді на тему: «Шляхи розвитку хореографічного мистецтва під час війни». Благодійний Ювілейний Концерт Школи Балету Інни Бурдейної «AVANTE» на підтримку ЗСУ та Реабілітаційного центру дитячої лікарні міста Житомира.

З майстер класом на тему «Особливості виконання лексики танців та віртуозної техніки центрального регіону України» виступили доцент кафедри хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, голова Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України, заслужена артистка України Віра Синєок та викладач кафедри хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, начальник творчого відділу Національної хореографічної спілки України Костянтин Калієвський.

Також Віра Андріївна та Костянтин Васильович провели профорієнтаційну роботу по залученню абітурієнтів до лав кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка на наступний навчальний рік.