Презентація репертуарного посібника інструментально-хореографічної сюїти «Man&Women»

01 листопада – презентація репертуарного посібника інструментально-хореографічної сюїти «Man&Women» на теми французьких пісень для чотирьох альт-саксофонів та ритм-секції, автори – Сергій Цимбал, заслужений діяч естрадного мистецтва України, старший викладач кафедри та Катерина Цимбал, старший викладач кафедри. Слухачі мали нагоду ознайомитися зі стильовими та виконавськими особливостями легкої французької музики другої половини XX століття. Яскравою ілюстрацією репертуарної частини посібника стала інструментальна-хореографічна композиція, яку, в тандемі з хореографічною групою під керівництвом Ганни Єліної, викладача кафедри хореографії, представили учасники ансамблю S-club (керівник С. Цимбал).