Модерна імпреза у ритмі українського танго "Ярослав Барнич – музика крізь континенти, музика крізь час"!

02.06.2023 року  у Меморіальному музеї-квартирі В. С. Косенка у рамках соціальних проєктів Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва» та «Музична вітальня в музеї» кафедра академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії у колаборації з Музеєм театрального, музичного та кіномистецтва України,  представили модерну імпрезу у ритмі українського танго

"Ярослав Барнич –  музика крізь континенти, музика крізь час"!

У програмі взяв участь  старший науковий співробітник відділу музики Музею театрального, музичного та кіномистецтва України Андрій Степенко. З притаманним науковцю  мистецтвознавським  та режисерським перфекционізмом допоміг відкрити світ прекрасного мистецтва Ярослава Барнича.

Емоційно наповнений вечір з неймовірною музикою з фільму - мюзиклу «Гуцулка Ксеня», радість для очей, вух та серця дарували харизматичні виконавці, заслужені діячі мистецтв України Оксана Петрикова та Тимур Полянський.

Координатори проєкту: Олена Заверуха, Дмитро Лєвіт, Володимир Мудрик

Автор та режисер проєкту Оксана Петрикова