Міжнародний фестиваль хореографічного мистецтва “DANCE GENERATION”

Емблема_Dance_Generation_2024.jpgМіжнародний фестиваль хореографічного мистецтва

“DANCE GENERATION”

D:admЗавантаженняДанс джен фото.jpg

Дата проведення: 26.04 – 27.04.2024 року.

Місце проведення: Київський столичний університет імені Бориса Грінченка.

Орієнтовні країни-учасники фестивалю: Республіка Молдова; Канада;  Королівство Іспанія;  Німеччина; Фінляндська Республіка; Грузія; Об’єднані Арабські Емірати;  Польща; Туреччина; Китай.

Мета проведення заходу:

Привернення уваги світової спільноти до України та українського мистецтва,  сприяння популяризації хореографічного мистецтва України, пошук нових форм взаємодії в межах творчого обміну з зарубіжними партнерами, обговорення актуальних питань розвитку хореографічної освіти в Україні та  світі, пошук нових яскравих робіт молодих постановників та талановитих виконавців.

Організатори: кафедра хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Фестиваль традиційно проводиться з 2018 року.

У лютому-березні 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся І Конкурс молодих балетмейстерів «DANCE GENERATION» і був приурочений до конкурсу тижневий семінар-практикум викладачів і студентів спеціальності «Хореографія» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка та Університету де Монфор в Лестері (Великобританія).

У 2019 у межах фестивалю відбувся ІІ Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів «DANCE GENERATION» та Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Мистецтво танцю і хореографічна освіта: досвід, тенденції розвитку та перспективи».

У 2021 році ІІІ Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів «Dance Generation» в зв’язку з епідемією COVID-19 проводився в онлайн-форматі.

В 2024 році в період війни з метою привернути увагу світової спільноти до України та українського мистецтва у межах фестивалю відбудеться:

- ІV Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів «DANCE GENERATION»;

- ІV Міжнародна науково-практична онлайн конференція «Мистецтво танцю і хореографічна освіта: досвід, тенденції розвитку та перспективи»;

- презентація результатів роботи творчих лабораторій кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка.

Положення ІV Міжнародного конкурсу молодих балетмейстерів «DANCE GENERATION» 27 квітня 2024 р.

REGULATIONS IV International contest for young choreographers «DANCE GENERATION» April 27, 2024